Zapraszamy do zapoznania się listą Imprez i Wydarzeń: 

30.03.2019 r. godz. 18:00
Lata dwudzieste Lata trzydzieste, czyli niezapomniane szlagiery Odrodzonej Polski
Lata dwudzieste Lata trzydzieste, czyli niezapomniane szlagiery Odrodzonej Polski

Anna Jurczyńska, Romuald Spychalski, Tomasz Sławiński oraz Marcin Janiszewski - fortepian, zabiorą nas w sentymentalna podróż do czasów, kiedy Polska cieszyła się odzyskaną wolnością.
Najpiękniejsze szlagiery z okresu międzywojennego z repertuaru Hanki Ordonówny, Miry Zimińskiej, Zuli Pogorzelskiej, Adolfa Dymszy, Eugeniusza Bodo oraz Mieczysława Fogga i wielu innych, będą przewodnikami po naszej historii.

Koncert pełen blasku, kolorów i cudownej muzyki spełni oczekiwania najwybredniejszego widza.

26.04.2019 r. godz. 19:00
Koncert Sławka Uniatowskiego z zespołem
Koncert Sławka Uniatowskiego z zespołem

Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista. 25 kwietnia 2018 roku odbyła się oficjalna premiera jego debiutanckiej płyty „Metamorphosis”. To zbiór 13 kompozycji Sławka Uniatowskiego, do których teksty napisał sam artysta oraz zaproszeni do współpracy: Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz oraz Michał Zabłocki. 23 maja 2018 roku ukazał się album „Dobrze, że jesteś” Zbigniewa Wodeckiego, na którym Uniatowski śpiewa utwór „Nie ma jak Bacharach”. Wokalista wykona piosenki zarówno ze swojego nowego albumu jak i z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego.

slawek uniatowski metamorphosisBilety w cenach:
przedsprzedaż 120 zł
w dniu koncerty 130 zł

Bilety dostępne na:
www.empikbbilety.pl
www.eventim.pl
www.ticketmaster.pl
Informacje pod numerem 52 321 31 70

22.05.2019 r. godz. 19:00
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

#1

PARK WODNY
PLAN

 
Zapraszamy do zapoznania się atrakcjami w Parku Wodnym.

#2

PARK SPORTU
PLAN

 
Zapraszamy do zapoznania się z Planem Parku Sportu

 

Copyright © Centrum Park Chojnice 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.